Dowiedz się o kilku ciekawostkach ze świata magii!

Nie wszyscy wierzą w magię. Niekiedy daje się usłyszeć mnóstwo nieprzyjemnych komentarzy w jej stronę. Ale choć nie wszystkich magia jeszcze kiedykolwiek dosięgnęła, to warto wiedzieć parę rzeczy na jej temat. Zapraszamy do przeczytania paru ciekawostek.

Biblioteka liści palmowych – co warto wiedzieć?

Czy wiedziałeś chociażby, że w Indiach funkcjonuje coś takiego, jak biblioteka liści palmowych? Dobrze jest w skrócie wyjaśnić, co to za miejsce i czym dokładnie się zajmuje. Jest czymś podobnym do biblioteki, ale nie szuka się tam powieści – w obszernym inwentarzu znajdują się bowiem odpowiednio przygotowane liście palmowe. Z powodu tego, że do ich zabezpieczenia użyto specjalistycznych balsamów, mogą one przetrwać dziesiątki, a nawet setki lat bez większych uszczerbków na zdrowiu. Ale czemu służą te liście? Biblioteka liści palmowych to przybytek, w którym na liściach napisane są przepowiednie dla każdego. Aby uzyskać jedną z nich, trzeba przyjść do biblioteki i odbyć rozmowę z mędrcem. Mężczyzna przeprowadza z nami wywiad, a po paru godzinach znajduje liść palmowy odpowiedni dla nas. Wtedy możemy poznać przewidywania na przyszłość, jakie ma dla nas los.

Czakramy ziemi – kolejna ciekawostka ze świata magii

Bardzo interesującą ciekawostką ze świata magii są także czakramy ziemi. Miejscem o największej efektywności są piramidy w Gizie. Czakramy ziemi można znaleźć jednak także w praktycznie każdym państwie. Są to miejsca mocy, które pozwalają chorym leczyć się szybciej oraz zapewniają bardzo ciekawe doznania związane z obcowaniem z siłą wyższą. Warto samodzielnie wybrać się do takiego miejsca i przekonać się na swoim ciele i umyśle, jak czakramy ziemi działają.